Zgłoś uwagę

Filozofia firmy

Elastyczne podejście, inteligentne rozwiązania

Nieprzerwana wymiana informacji pomiędzy naszymi Klientami i Pracownikami jest u nas na pierwszym miejscu. To dlatego jesteśmy w stanie stale i konsekwentnie optymalizować nasze produkty i ich jakość.

Kompleksowość produkcji

Kompleksowość naszej produkcji - od silników po sterowniki - uniezależnia nas od zewnętrznych dostawców i umożliwia elastyczne reagowanie na życzenia Klientów. Krótko mówiąc: naszą mocną stroną jest rozwiązywanie problemów.
Już na etapie rozwoju i projektowania prowadzimy bezpośredni dialog z Klientem i możemy szybko i indywidualnie spełniać specjalne wymagania.
Nasze działania skupiają się na zadowoleniu Klienta.

Jakość bez kompromisów

Do produkcji poszczególnych elementów wykorzystujemy nowoczesne maszyny sterowane numerycznie. Połączenie ludzkiej wiedzy z innowacyjną technologią produkcji umożliwia uzyskanie jakości mogącej sprostać najwyższym wymaganiom.

W dążeniu do wysokiej jakości i niezawodności naszych produktów nie uznajemy kompromisów. Certyfikat DIN EN ISO 9001, członkostwo w niemieckim zrzeszeniu producentów urządzeń wetylacyjnych i klimatyzacyjnych RLT (RLT-Herstellerverband e.V.) oraz Europejskim Stowarzyszeniu Przemysłu Wentylacyjnego EVIA (European Ventilation Industry Association) poświadczają nasze kompetencje i wiedzę w zakresie projektowania i produkcji urządzeń techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

Certyfikaty

Nasza precyzja jest mierzalna i można na niej polegać

W naszych własnych, firmowych laboratoriach posiadamy nowoczesną aparaturę pomiarową umożliwiającą pomiar i analizę przepływowych i akustycznych właściwości wentylatorów i central wentylacyjno-klimatyzacyjnych.
Nasze komory badawcze do wyznaczania charakterystyk pracy zostały sprawdzone i certyfikowane przez TUV SUD, zgodnie z niemiecką normą DIN 24163. Tym samym, niezależna placówka potwierdziła wiarygodność i dokładność aparatury badawczej firmy Rosenberg, a także dokładność parametrów technicznych naszych produktów. Takie sprawdzone dane i charakterystyki stanowią wyłączne źródło danych do naszych katalogów i ofert.

Precyzja