Zacznij projektować z urządzeniami
marki Rosenberg!

Rosenberg Moveair™ to program partnerski dedykowany współpracującym z nami projektantom instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC).

Dołącz!

Aby przystąpić do programu niezbędne jest wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego wewnątrz systemu. W trakcie rejestracji, a także w stopce strony, dostępny jest regulamin konkursu. Twoje konto po rejestracji i emailowej aktywacji gotowe jest do użycia.Dla kogo?

Program dedykowany jest wszystkim projektantom systemów wentylacyjnych. Tym z którymi współpracujemy w zakresie doboru sprzętu i są z nami od lat. Stworzyliśmy go również dla wszystkich nowych osób, które chciałyby zacieśnić współpracę w zakresie dostarczania niezawodnych, ekologicznych i wydajnych systemów wentylacji marki Rosenberg.Zgłoszenia

Do programu zaliczają się projekty nie starsze niż 90 dni od daty rozpoczęcią programu. A więc wszystkie projekty utworzone po 18 września 2019 roku.
UWAGA: Z projektów wykluczamy również projekty koncepcyjne.

Naliczanie punktów

Po przesłaniu zestawienia sprzętowego (w postaci pliku Excel) lub podaniu numeru oferty handlowej, z użytym sprzętem marki Rosenberg, nasi doradcy techniczno-handlowi w ciągu 1 do 3 dni roboczych dokonują weryfikacji zgłoszenia. Jeżeli weryfikacja jest pozytywna, punkty przydzielane są do konta partnerskiego.System naliczania punktów

Wartość projektu netto w € dzielona jest na 165.

Przykład:
Wartość projektu = 1750 € Liczba róż: 1750 / 165 = 10,6

W przypadku sum z wartościami po przecinku równymi lub większymi od 0,5 zaokrąglamy w górę do pełnych róż, czyli przyznajemy w tym przypadku 11 róż.

Przesłane zestawienia produktów wyceniane są przez naszych doradców techniczno-handlowych.
Punktacja bieżąca i całościowa
Ilość aktualnie przydzielonych punktów jest łatwo dostępna do sprawdzenia. Znajduję się w głównym oknie systemu, wraz z listą podesłanych zgłoszeń.

Progi po przekroczeniu których można odebrać nagrodę:

Ilość róż Kwota
10 róż 20 zł
15 róż 35 zł
25 róż 50 zł
50 róż 100 zł
100 róż 200 zł
150 róż 300 zł
200 róż 400 zł
300 róż 600 zł
500 róż 1000 zł
powyżej 500 róż 2000 zł

Nagrody

Staraliśmy się przygotować dla Państwa atrakcyjne nagrody rzeczowe, przydatne w pracy projektowej jak i w czasie wolnym.